Temat
:
Rynek transferowy wg mediów (informacje bez komentarzy)
Wyświetl pojedynczy post
panowie
Senior Member
Od: 11.2011
Offline
#
1310
14.01.2014, 12:16
Diego Manicero będzie grał w Wiśle? "Jesteśmy na dobrej drodze"
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...na_dobrej.html
A
T
A
K
panowie
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do panowie
Znajdź inne posty napisane przez panowie