Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24171
Stary 13.01.2014, 23:44
śmiejcie się dalej a Legia dostała za niego 2.7 miliona euro, jakby dali nam tyle za Chrapka to Bednarz by go chyba na rękach zaniosł..
poza tym sie w ogóle nie osłabili bo Jodlowiec gra dużo lepiej
Odpowiedz cytując