Znakomity Szmal, bardzo dobry Jurkiewicz a reszta no niestety daleko z tyłu.
No cóż jeżeli imprezą docelową są Mistrzostwa Europy w 2016 raku to trzeba się przygotować na to, że będziemy na tych zawodach ogrywać zawodników którzy będą stanowić trzon tej reprezentacji. (Krajewski, Chrapkowski, Łucak, Szyba).
Szkoda dzisiejszego wyniku zwłaszcza, że początek II połowy mieliśmy bodaj 6:0 i nawet wyszliśmy na prowadzenie. Szkoda tych rzutów karnych no i końcówki meczu.
P.S
Nie wiem czy tylko ja, ale odkąd pamiętam jestem jakoś dziwnie uprzedzony co do Krzyśka Lijewskiego i Bartłomieja Jaszki jakoś ich gra mi nie pasuje i kiedy widzę ich na parkiecie wyczuwam kłopoty
