Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.01.2014, 21:05
Znakomity Szmal, bardzo dobry Jurkiewicz a reszta no niestety daleko z tyłu.

No cóż jeżeli imprezą docelową są Mistrzostwa Europy w 2016 raku to trzeba się przygotować na to, że będziemy na tych zawodach ogrywać zawodników którzy będą stanowić trzon tej reprezentacji. (Krajewski, Chrapkowski, Łucak, Szyba).

Szkoda dzisiejszego wyniku zwłaszcza, że początek II połowy mieliśmy bodaj 6:0 i nawet wyszliśmy na prowadzenie. Szkoda tych rzutów karnych no i końcówki meczu.


P.S
Nie wiem czy tylko ja, ale odkąd pamiętam jestem jakoś dziwnie uprzedzony co do Krzyśka Lijewskiego i Bartłomieja Jaszki jakoś ich gra mi nie pasuje i kiedy widzę ich na parkiecie wyczuwam kłopoty
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując