Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 13.01.2014, 19:42
No i zaczęliśmy. Frajerska porażka ale z drugiej strony zasłużona. Genialny Szmal, obrona dobrze szczególnie w drugiej połowie (tylko 7 bramek straconych), ale gra w ataku to dno - jak zbieranina chłopców na lekcji WF w podstawówce.
W środę Francja, w piątek mecz o wszystko z Rosją.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując