|
No i zaczęliśmy. Frajerska porażka ale z drugiej strony zasłużona. Genialny Szmal, obrona dobrze szczególnie w drugiej połowie (tylko 7 bramek straconych), ale gra w ataku to dno - jak zbieranina chłopców na lekcji WF w podstawówce.
W środę Francja, w piątek mecz o wszystko z Rosją.
|