Wyświetl pojedynczy post
DonaltTSSk
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25198
Stary 13.01.2014, 18:10
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Kaczyński to zgrana karta ,która siedzi w polityce już od 24 lat , ja bym się już po nim niczego nie spodziewał , to polityk ,który jest nastawiony na trwanie jak Tusk ,żadnych zmian nie przeprowadzi ,będzie jedynie pozorował ,że coś robi jak jego rzekoma walka z korupcją . Kaczyński to rezydent przy korycie i nic więcej.
Może i siedzi 24 lata w polityce, ale rządził 1,5 roku tylko i jak stary układ zobaczył, że zaczynają się brać za ludzi "z góry" to główne media skutecznie zapewniły zwycięstwo PO ze scenką "płaczącej niewinnej kobiety" (Sawickiej) na czele. Zresztą temat po raz X na forum więc nie ma sensu znowu się obsypywać tymi samymi postami co kilkanaście stron wcześniej, ale Ty jako fan tej świni Jerzego Urbana tego nie zrozumiesz.