|
Kaczyński to zgrana karta ,która siedzi w polityce już od 24 lat , ja bym się już po nim niczego nie spodziewał , to polityk ,który jest nastawiony na trwanie jak Tusk ,żadnych zmian nie przeprowadzi ,będzie jedynie pozorował ,że coś robi jak jego rzekoma walka z korupcją . Kaczyński to rezydent przy korycie i nic więcej.
|