Po 1 to trzeba odsunąć PO od władzy. Jedyną siłą, która realnie może o zrobić jest PiS. Jeśli uda się odsunąć PO od władzy, a PiS będzie rządził główne media skupią się wtedy na atakach na nich podobnie jak w latach 2005-07 , a nie wybielać jak dzisiejsze PO. Dopiero wtedy można coś działać młodego i nowego "na prawo" z Ruchem Narodowym
PS. Cholera, coś się stało Jerzemu Owsiakowi: chodził na czworakach po stole, wydawał dziwne dźwięki i szukał jakiegoś słoika z pieniędzmi.