hejR22 napisał(a):

|
Ludzie przestańcie już o Pawła się tak kłócić, bo Paweł podjął już decyzje, gdzie będzie grał tzn już gra czyli u Nas. Paweł będzie miał u Nas inną rolę niż na jesień. Z obrony przeniesiony został na prawe skrzydło! Dziękuję!
|
Hehe ciekawie. Aż się boje zapytać skąd takie info.. ( z tym że na 100% teraz u nas zostaje i że zostanie przekwalifikowany na PP )