Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66521
Stary 13.01.2014, 16:36
QBAS, dla mnie to wygląda tak samo. Mógł nic nie pisać na tym facebooku, bo jeśli przejdzie do Legii, to grono kibiców uderzy do niego z pretensjami, że mówił, iż "niczego nie podpisywał". Niektórzy te slowa rozumieją w ten sposób, że "nie podpisał i nie podpisze", a przecież nic takiego nie zakomunikował...

Choć wydaje mi się, że on może jeszcze sam nie wiedzieć, czego chce. Pewnie nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji, ale Legia go kusi.Zobaczymy co zrobi, ale sądzę, że wybierze Ł3.
Odpowiedz cytując