|
QBAS, dla mnie to wygląda tak samo. Mógł nic nie pisać na tym facebooku, bo jeśli przejdzie do Legii, to grono kibiców uderzy do niego z pretensjami, że mówił, iż "niczego nie podpisywał". Niektórzy te slowa rozumieją w ten sposób, że "nie podpisał i nie podpisze", a przecież nic takiego nie zakomunikował...
Choć wydaje mi się, że on może jeszcze sam nie wiedzieć, czego chce. Pewnie nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji, ale Legia go kusi.Zobaczymy co zrobi, ale sądzę, że wybierze Ł3.
|