PhantomRanger napisał(a):

|
Organizacyjnie to faktycznie burdel, gdzie polityka zmienia się średnio co 2 lata, więc nie ma mowy o jakiejkolwiek stabilności. Jednak teraz nie mógłby narzekać na boiska, bo przecież oddane zostało w Myślenicach.
|
Mamy
teraz, dwa lata temu gdy podobno walczyliśmy o Ligę Mistrzów było jak napisałem.