KrzychooR napisał(a):

Anglia jest dla nas za droga i nie gwarantuje słońca bo komu chce się trenować w depresyjnych warunkach
|
A jaką mamy gwarancje, że w Turcji znowu nie spadnie śnieg ? Nie byłoby to ironią jechać tam, aby uciec przed śniegiem a i tak przyszło by trenować w takich warunkach. Sparingi byłyby odwołane, bo tam podgrzewanych muraw nie znają i nie stosują, podobnie jak na wyspach.