Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5716
Stary 13.01.2014, 13:43
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Niektórzy pewnie do Hiszpanii

Tak od dłuższego czasu się zastanawiam. Skoro na Wyspach Brytyjskich i w Irlandii mieszka sporo Polaków to zamiast eskapady na południe Europy zrobić turnee po wyspach, nawet grając z drużynami z 1 czy 2 ligi angielskiej, z ligi szkockiej czy irlandzkiej. Poziom sportowy patrząć na "zimowych" sparingparnerów raczej nie odbiegałby od normy, a przynajmniej byśmy mogli zyskać marketingowo. Jeśli nie w zimie to w lecie.
Anglia jest dla nas za droga i nie gwarantuje słońca bo komu chce się trenować w depresyjnych warunkach
Odpowiedz cytując