Wyświetl pojedynczy post
Pan_Wątrobian
Member
 
Od: 03.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1729
Stary 13.01.2014, 13:34
Jak zwykle teorie spiskowe .nie od dziś wiadomo ,że te pajace z JEW.S.A grają wszystkim Polakom na nosie

Jennings sie obsrał i tyle

Cytat:
- Strażnicy czekali na mnie, zapytali się czy to ja boksuję na HBO, a potem zaprosili mnie na bok. Przekreślili mi ważną do 2018 roku wizę i powiedzieli, że jest nieważna - opowiada w rozmowie z ringpolska.pl Artur Szpilka (16-0, 12 KO) o zajściu, które miało miejsce kilkanaście godzin temu na lotnisku w Chicago. Polskiemu pięściarzowi, który 25 stycznia na gali w Nowym Jorku ma zmierzyć się z Bryantem Jenningsem (17-0, 9 KO), odmówiono pobytu na terenie USA.
- Według nich moja wizja jest nieważna, powiedzieli, że potrzebuje waiver, żeby móc przebywać w USA. Zawsze pytano mnie na lotnisku za co siedziałem w więzieniu, odpowiadałem że za bójki i przechodziłem dalej. Teraz było inaczej, kazano mi wracać do Polski - relacjonuje "Szpila", który stoczył w ubiegłym roku dwie walki w Stanach Zjednoczonych.
- Siedzę aktualnie na lotnisku w Monachium, czekam na samolot do Warszawy i będę starał się załatwić tę sprawę. Jestem niesamowicie w........ całą sytuacją, nie rozumiem o co chodzi, coś tu nie gra. Jestem zmęczony, w........, ale mam nadzieję, że uda się wszystko załatwić na czas - kończy pięściarz z Wieliczki.
Powód: www.ringpolska.pl
Ostatnio edytowane przez Pan_Wątrobian : 13.01.2014 o godz. 14:31.
Odpowiedz cytując