Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9092
Stary 13.01.2014, 12:43
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Niestety, ekstraklasa to syf, a Wisła organizacyjnie - burdel. W Columbus Crew przynajmniej nie będzie musiał się martwić przed treningiem, czy trawa na boisku skoszona i rozglądać się w trakcie żeby nie wdepnąć w psie gówno. I dobrze wiemy, że nie piszę tu o Białorusi...
Organizacyjnie to faktycznie burdel, gdzie polityka zmienia się średnio co 2 lata, więc nie ma mowy o jakiejkolwiek stabilności. Jednak teraz nie mógłby narzekać na boiska, bo przecież oddane zostało w Myślenicach.

Co do Maaskanta to z głównego stać się asystentem trenera jest swego rodzaju degradacją ?
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując