siara napisał(a):

|
Wczoraj byłem na Śnieżnicy w Kasinie. Jak na tak fatalne warunki pogodowe, stok przyzwoity. Rewelacji nie ma, ale 3 godziny dało się pojeździć. Brak oblodzeń i wystających połaci trawy. Śnieg nie roztopiony jeszcze, więc dało się poszlusować.
|
Już niestety po jeździe na Śnieżnicy. Przed bramkami śniegu nie ma wcale a w dolnej części stoku resztki sztucznego się ostało.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern