|
Jeśli to prawda, że sam Szef odmówił kasy za Stolarskiego tylko dlatego, że to Legia to piękna sprawa. Nienawidzimy Cracovi, potem nienawidzimy Legi. Brawo!!!
TF ma problemy, Wisła ma problemy, kasa by się przydała, ale nie oszukujmy się. Legia to Legia, niech się wypchają. Pięny gest!
|