Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5713
Stary 13.01.2014, 01:42
Błaszczu_WIŚLAK napisał(a):Wyświetl post
Mieli do wyboru albo zostać tutaj i grac sparingi z 3 i 4 ligowymi drużynami albo pojechać do Turcji i zagrać parę miarodajnych sparingów.
Nie wiem co jest miarodajnego w sparingach z podanymi drużynami?
Rozumiem, że cała pierwsza liga również wyjeżdża do Turcji?

Myślę, że na bank dałoby się zorganizować sparingi z Widzewem, Zagłębiem Sosnowiec - i to by było miarodajne. Poziom przeciwników, stan boisk i warunki klimatyczne.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując