Błaszczu_WIŚLAK napisał(a):

|
Mieli do wyboru albo zostać tutaj i grac sparingi z 3 i 4 ligowymi drużynami albo pojechać do Turcji i zagrać parę miarodajnych sparingów.
|
Nie wiem co jest miarodajnego w sparingach z podanymi drużynami?
Rozumiem, że cała pierwsza liga również wyjeżdża do Turcji?
Myślę, że na bank dałoby się zorganizować sparingi z Widzewem, Zagłębiem Sosnowiec - i to by było miarodajne. Poziom przeciwników, stan boisk i warunki klimatyczne.