Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66506
Stary 12.01.2014, 23:47
eloelo napisał(a):Wyświetl post
Wykazujesz się ogromną dozą ignorancji lub niewiedzy.

0 22

Doczytałem się, że Legia płaci 4 miliony za czynsz + 8 milionów za utrzymanie stadionu. Czyli co rok ponosi koszt 12 milionów PLN na sam stadion.
Czy zechciałbyś ustosunkować się merytorycznie, bo trudno polemizować z takimi mądrościami.

Może podasz mi siedzibę i bazę tej profesjonalnej akademii piłkarskiej, bo oficjalna strona Legii, poza szumnym hasłem pt. Akademia - na stronie głównej, jej nie podaje. Montują tam obecnie balon, podobny do krakowskiego balonu w Skotnikach, nad sztucznym boiskiem ich 1 drużyny i zatrudniają paru trenerów dla dzieci, jak w TS Wisła czy u Frankowskiego. Jedyną różnicą na dziś jest to, że oni szumnie nazwali to akademią dla wsparcia miejskiego na użyteczność publiczną, a u nas mówi się o szkółkach i tyle różnic zgodnie z prawdą. To, że Urban bardziej postawił na młodych a klub wcześniej paru z nich sprzedał, nie stanowi o fakcie posiadania prawdziwej akademii piłkarskiej. Wisła też miała i ma swoich wychowanków czy kupionych za młodu juniorów, których sprzedawała lub promowała i nikt tu nie twierdził ani nie twierdzi, że zawdzięcza to szkółce TS Wisła czy Frankowskiego. Natomiast Wisła posiada chociaż profesjonalną bazę treningową, jakiej nikt z ekstraklasy nie posiada (http://www.krakow.sport.pl/sport-kra....html#TRrelSST ).

Może zacytuję Ci nowego właściciela Legii, żeby wyjaśnić Ci sytuację : http://www.warszawa.sport.pl/sport-w....html#TRrelSST

" Mioduski z kolei kilkakrotnie powtarzał, że dla niego bardzo ważna będzie rozbudowa akademii piłkarskiej. - Nie taka, gdzie będą dwa czy trzy boiska, których obecnie nie ma. Chodzi o to, by zbudować akademię, która będzie jedną z najlepszych w tej części Europy - mówił. "

Niezły matrix medialny i póki co wishful thinking nie z tej ziemi

Co do stadionu, to jeśli czynsz Legii wynosi 4 miliony rocznie a roczne wpływy od Pepsi za Pepsi Arenę 6 milionów ( http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,...na_3_lata.html ), to w przypadku zwolnienia przez bufetową Legii za czynsz, o co starają się nowi właściciele Legii i utrzymaniu jej pomyłki z profitami za nazwę stadionu, wychodzić będzie na to, że Legia otrzyma od miasta w prezencie nie 2 miliony jakie otrzymuje obecnie, a 10 milionów rocznie, a przy nowym właścicielu nazwy stadionu ok. 14 milionów. Utrzymywanie stadionu przez jego operatora, jakim jest Legia, to chyba oczywista oczywistość i dyskusja nad zwolnieniem go jeszcze i z tych opłat, zakrawa już na żart karalny. Jeśli to nie podpada pod prokuraturę, to znaczy, że wiceprezydent Wa-wy i zadeklarowany kibic Legii, może nawet spłacić ponad 200 milionowy dług Legii z publicznych pieniędzy albo i dokładać się do piłkarzy i co tylko jeszcze zechce.

EDIT

0 22 - nie jestem na bakier z faktami, bo najwyżej z nazwiskiem urzędnika odpowiedzialnego za tą "szczerozłotą" pomyłkę na rzecz Twojego klubu, która jest faktem niezaprzeczalnym.

Ps " nie tylko miasto stołeczne warszawa, ale cała Polska wspiera Legię i Ty Krakusie też wspieraj swoje dobro narodowe"
Nowe hasło właścicieli Legii, nie spodobało się Cupiałowi i tenże nie wsparł Legii żadnym piłkarzem ani nawet dobrym słowem, a to szkoda
Ostatnio edytowane przez kot : 13.01.2014 o godz. 03:11.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując