picasso napisał(a):

|
wpływa,wpływa i to bardzo.80 tyś rocznei więc te 2 litry ma znaczenie
|
ok, tego nie brałem pod uwagę

ale jak ktoś śmiga na handlówce to raczej sam nie płaci za paliwo ... albo wrzuca w koszty.
dla mnie 10 czy 14 po mieście nie będzie miało znaczenia - rowerem robię rocznie więcej
1. niezawodność
2. wygoda
------------------------
W temacie:
Volvo jest podobne do forda w silnikach - ale jak porównać cenę klocków, zawiechy to się robi człowiek blady w serwisie
Astra jak najbardziej - wyjątek wśród oplów bo nie rdzewieje dopóki nie strzelona
Merola w cenie Astry czy Focusa to kupi minimum 5 lat starszego - a części nawet do 10 letnich merców są w cenie ... wysokiej
