Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1757
Stary 12.01.2014, 21:54
Nie słyszałem jeszcze, aby ktoś Astrę na tym świecie polecał
Oczywiście co osoba to inna opinia, dużo mitów zebrało się przez lata, czy to o awaryjności (Alfa), czy słabych blachach (Mazda), czy padających dieslach (Mondziak), czy królowej lawet (Laguna) ale mając konkretny budżet trzeba rozważyć wszystkie za i ale.

Merolka C220 Coupe mogę polecić. W cenie do 20 tys. znajdziesz rocznik 2003-2004. Śmigałem tą wersją w dieslu i jak najbardziej mogę polecić. Problematyczne jest tylko turbo, ale nawet na własną rękę można naprawić.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 12.01.2014 o godz. 22:03.
Odpowiedz cytując