Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1746
Stary 12.01.2014, 21:09
Wszystko zależy ile robi się rocznie. Kiedyś śmigałem głównie samochodami, które jadły więcej niż 10 litrów średnio. W liceum chociażby Lexusem IS200, dla którego 18 litrów w korku w mieście, bądź 12 średnio to nie był wyczyn przy ciężkiej nodze jaką wtedy miałem. Teraz nie widzę siebie w samochodzie, który pali dużo powyżej 10 euro za 100 km, więc wybieram albo oszczędne benzyny, albo diesle nowej generacji.
Odpowiedz cytując