carlo napisał(a):

Informacja nieco wstrząsająca, która spowodowała u mnie depresję:
Legia ma budżet w wysokości 106 mln zł (NIE licząc wpływów z europejskich pucharów), drugi w Polsce Lech 47 mln.
|
O ile mnie pamięć nie zawodzi Victoria Pilzno miała/ma budżet na poziomie 10mln euro czyli 2x mniej od Legii. Jasny przykład, że pieniądze nie grają.