kot napisał(a):

|
(...) tak jak ich nieistniejąca w realu acz legendarna wręcz w mediach, akademia piłkarska, którą tak naprawdę dopiero chcą budować, o ile im bufetowa daruje nie tylko reklamę za nazwę stadionową, jak to niby przez pomyłkę uczyniła, ale i czynsz za ten stadion, co już podpada raczej pod prokuratora(...)
|
Wykazujesz się ogromną dozą ignorancji lub niewiedzy.
0 22
Doczytałem się, że Legia płaci 4 miliony za czynsz + 8 milionów za utrzymanie stadionu. Czyli co rok ponosi koszt 12 milionów PLN na sam stadion.