wolfy napisał(a):

Kowalczyk to był świetny piłkarz, reszta na razie nic nie pokazała. Gwiazdami młodzieżówek byli m.in. bracia Burkhardt czy nasz wiecznie rezerwowy stoper - Kowalczyk. I co?
Nic.
Rozumiem że jesteś podekscytowany waszą przezajebistością, ale ochłoń troszkę i spójrz realnie na sytuację.
Na dwadzieścia gwiazdek odpala jedna. A Jańczyk nie dość, że nic nie pokazał, to jeszcze się stoczył.
|
Czy ja piszę że są dobrzy? Grunt by kasę przynosili, a większość przynosi.
Spinasz się jak nastolatka i rzucasz jakieś teksty o ochłonięciu, tymczasem sam imputujesz mi, że coś twierdzę mimo że nie twierdzę.
Shaggy - kolejny. Gdzie mam to mniemanie Mistrzu? Nigdy nie napisałem, że to dobrzy piłkarze, bo zwyczajnie nimi pogardzam. Rzecz w tym, że Cię tak boli tak Legia, że tworzysz kolejne posty o Legii, Leśnodorskim, produktach naszej akademii, tak jakby młodzież Lecha z Kamińskim na czele czy Wisły ze Stolarskim była lepsza. Jedna wielka chała, tylko że nam przynosi przynajmniej hajs
A ten Stolarski to ponoć ma być nasz. Zagrał choć jeden dobry mecz?