Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66497
Stary 12.01.2014, 20:13
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Teraz tak ale przez wiele lat po pasmie sukcesów byli w dupie. Zresztą nie twierdzę "że nigdy", stwierdzam fakt że "nie zawsze".
Co do poważnych lig już się chyba zgadzamy. Gdybyśmy chcieli doktoryzować się nad Belgia czy Holandią pewnie musielibyśmy zrobić też analizę np Szkocji. Tylko po co?
Nigdy nie byli w dupie bardziej niż PSV czy Feye. W Szkocji Glasgow jest największym miastem.

Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
A tak odbiegając od tematu, to niby skąd Legia ma budżet w granicach 100 mln zł? Gdzie tyle kasy zarobiła? Bo przecież nie na jednym mistrzostwie Polski od 7 lat, nie w pucharach, gdzie kompromitowała się co chwilę. Frekwencji też nie mieli oszałamiającej w poprzednim sezonie - 18 008 widzów/mecz.
Sam sklep nam daje chyba 10 mln

picasso napisał(a):Wyświetl post
a ile "miasto" warszawa chce od Legii za stadion?chyba nie tak duzo jak od nas chce majchlowski.u nas wg wstępnych przymiarek wynajem +utrzymanie stadionu stanowiłoby połowe budzetu bez mała.
Miasto Stołeczne chce chyba 6 mln za rok.
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 12.01.2014 o godz. 20:15.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując