0 22 napisał(a):

Zdecydowanie zabrakło tu jeszcze Wojtka Kowalczyka, Wolskiego, Kopczyńskiego, Jagiełły, Łukasika, Mikity i wszystkich innych piłkarzy U-21 którzy kiedykolwiek zagrali w Legii Warszawa.
Poprawiasz humor, a chyba nie o to Ci chodzi
|
Kowalczyk to był świetny piłkarz, reszta na razie nic nie pokazała. Gwiazdami młodzieżówek byli m.in. bracia Burkhardt czy nasz wiecznie rezerwowy stoper - Kowalczyk. I co?
Nic.
Rozumiem że jesteś podekscytowany waszą przezajebistością, ale ochłoń troszkę i spójrz realnie na sytuację.
Na dwadzieścia gwiazdek odpala jedna. A Jańczyk nie dość, że nic nie pokazał, to jeszcze się stoczył.