Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24160
Stary 12.01.2014, 19:05
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Zdecydowanie zabrakło tu jeszcze Wojtka Kowalczyka, Wolskiego, Kopczyńskiego, Jagiełły, Łukasika, Mikity i wszystkich innych piłkarzy U-21 którzy kiedykolwiek zagrali w Legii Warszawa.

Poprawiasz humor, a chyba nie o to Ci chodzi
Kowalczyk to był świetny piłkarz, reszta na razie nic nie pokazała. Gwiazdami młodzieżówek byli m.in. bracia Burkhardt czy nasz wiecznie rezerwowy stoper - Kowalczyk. I co?
Nic.

Rozumiem że jesteś podekscytowany waszą przezajebistością, ale ochłoń troszkę i spójrz realnie na sytuację.
Na dwadzieścia gwiazdek odpala jedna. A Jańczyk nie dość, że nic nie pokazał, to jeszcze się stoczył.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując