PhantomRanger napisał(a):

|
Skoro nie ma kasy to po co klub organizuje tygodniowe wakacje w Turcji zawodnikom?
|
Ja po cichu liczyłem, że w tym roku je sobie odpuścimy. Zwłaszcza, że nie ma problemu ze śniegiem na boiskach...
Nie ma pieniędzy na transfery, nowe kontrakty zawodników, uregulowanie zaległości wobec dawnych i obecnych, ale wyjazd do Turcji musi być! Paranoja.
Ciekawe co do powiedzenia ma na ten temat Jacek.