sevenheaven napisał(a):

Legia ma świetne kontrakty sponsorskie i reklamowe, a od przyszłego roku jeszcze większe dochody z nazwy stadionu itp. dzięki samym reklamom mają blisko 40 milionów złotych, czyli więcej niż nasz cały budzet..
frekwencje mają niższą od Lecha ale mają bardzo drogie bilety przez co też największe zyski..
niestety pokazuje to właśnie jaka dzieli nas przepaść.. jak my żadnego sponsora na koszulki od paru lat nie możemy znaleźć, o nazwie stadionu, czy pustych skyboxach nie ma co nawet pisać..
|
To jakim cudem ich zadłużenie urosło do ponad 200 milionów zł
Czy aby znowu te sponsorskie 40 milionów nie są medialnie "wirtualne", tak jak ich nieistniejąca w realu acz legendarna wręcz w mediach, akademia piłkarska, którą tak naprawdę dopiero chcą budować, o ile im bufetowa daruje nie tylko reklamę za nazwę stadionową, jak to niby przez pomyłkę uczyniła, ale i czynsz za ten stadion, co już podpada raczej pod prokuratora, nie mówiąc tu o wieszczonej medialnie niby "dominacji" sportowej na lata, podczas gdy zadłużenie przerasta wartość klubu dziesięciokrotnie chyba
