|
Legia ma świetne kontrakty sponsorskie i reklamowe, a od przyszłego roku jeszcze większe dochody z nazwy stadionu itp. dzięki samym reklamom mają blisko 40 milionów złotych, czyli więcej niż nasz cały budzet..
frekwencje mają niższą od Lecha ale mają bardzo drogie bilety przez co też największe zyski..
niestety pokazuje to właśnie jaka dzieli nas przepaść.. jak my żadnego sponsora na koszulki od paru lat nie możemy znaleźć, o nazwie stadionu, czy pustych skyboxach nie ma co nawet pisać..
|