Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66488
Stary 12.01.2014, 17:36
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
westersyl a jeszcze więcej smaczku dodaje fakt że Smuda nie chciał tego chłopaka w Lechu ale zarząd go przegłosował. Więc po co pisać nie do końca rzetelne rzeczy?
Nie pisałem o tym kto go selekcjonował tylko w jaki sposób został wprowadzony do zespołu.
Edit: Pamiętam, że Smuda fajnie to zorganizował, atak Rengifo, Lewandowski wyglądał nieźle.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 12.01.2014 o godz. 17:44.
Odpowiedz cytując