Kluvi napisał(a):

westersyl a jeszcze więcej smaczku dodaje fakt że Smuda nie chciał tego chłopaka w Lechu ale zarząd go przegłosował. Więc po co pisać nie do końca rzetelne rzeczy?
|
Nie pisałem o tym kto go selekcjonował tylko w jaki sposób został wprowadzony do zespołu.
Edit: Pamiętam, że Smuda fajnie to zorganizował, atak Rengifo, Lewandowski wyglądał nieźle.