Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25183
Stary 12.01.2014, 17:20
Słusznie. Jeśli abonament to dla wszystkich. Wprowadzić okienkowość w "programach misyjnych" i dzielić kasę względem udziału takich programów w repertuarze stacji. Kilka lat temu już o tym pisałem.