Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66485
Stary 12.01.2014, 16:49
Młody słucha "starych" i menagów , ale swoją drogą słusznie wreszcie Cupiał wyhamował niszczycielskie zapędy Bednarza i to nie dlatego, że poczuł krew i po bankructwie Waltera, zauważył, że może zawalczyć już teraz z raczej upadającą Legią, zadłużoną grubo na ponad 200 milionów , oczywiście, jeśli choć trochę Wisła się wzmocni, ale dlatego, że zrozumiał cienką granicę między racjonalizmem w postępowaniu, a szkodliwym cynizmem Bednarza lub w najlepszym razie, niezrozumieniem przez niego do końca, swojej misji w Wiśle. Ciekawe jak bardzo Bednarz zaangażował się w sprawę Stolarskiego do Legii

Niezależnie od przyszłej postawy młodego czy trafności piłkarskich ocen Smudy, rzekoma reakcja Cupiała, bardzo mnie ucieszyła, gdyż znamionuje powrót jego piłkarskiej namiętności, a poza tym musi być sygnał, że klub nie akceptuje takiej postawy swoich piłkarzy, aby dalsze sprowadzanie młodzieży do lat 18 do klubu miało jakiś sens na przyszłość.
Ostatnio edytowane przez kot : 12.01.2014 o godz. 18:04.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując