Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66483
Stary 12.01.2014, 15:21
milosz napisał(a):Wyświetl post
[, bo taka była polityka Cupiała, polityka wejścia do LM piłkarzami na krótkie kontrakty, piłkarzami nie chcianymi gdzie indziej, droga na skróty kuchennymi drzwiami.[/COLOR]
Masz rację. Taka była hmm polityka? to chyba złe słowo, zachcianka Cupiała, ale to nie Cupiał kolaborował piłkarzy tylko do tego zatrudnił w jego mniemaniu profesjonaliste Valckxa którego to kandydature podsunął mu panujący wtedy Basałaj.
Nieważne czy zarobiillśmy na nich czy straciliśmy, nieważne. Fakty są takie że tej zachcianki/polityki grupa wtedy panująca NIE SPEŁNIŁA. Nie wiemy co by było dzisiaj gdyby spełniła, nie wiemy. Niestety wiemy za to co sie stało z Wisła dalej, gdy celu założonego nie zrealizowano.
Wg. mnie Ci dorośli ludzie wiedzieli na co się piszą, nie sadze ze zostali zaskoczeni w ostatnim dniu okienka przez własciciela który im powiedział : macie tu zrobic lige mistrzów tylko wiedzieli o tym od początku.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując