Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66474
Stary 12.01.2014, 12:50
na pewno jest temat przejścia do Legii, skoro był wywiad i "powiedział" że nie wyklucza takiej możliwości, to możę być w tym prawda, inaczej od razu by pojawiło się oświadczenie, że nie ma takiej opcji..

może i skład na tą chwilę mają przeciętny, ale nie grozi im widmo takie jak u nas i mityczne długi po holendrach..
teraz nie udało im sięz transferami, później się może udać, zresztą powiedzieli, że każda złotówka będzie inwestowana w Legię, że chcą stworzyć największą bazę i szkółkę nie w Polsce, ale w Europie ! w tym rejonie, żeby dzieci ze słowacki czech polski chciały tam przechodzić.. to działa na wyobraźnie

a jaki jest u nas pomysł ? niech kto kolwiek powie ? jedynym pomysłem Wisły i Bednarza jest to, żeby pozbyć się takiego Chaveza Jovanovicia i wysokich kontraktów.. to jest jedyny pomysl na Wisłe w tej chwili
Odpowiedz cytując