Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66470
Stary 12.01.2014, 12:10
ale że co Cupiał blokuje? chyba przejście w tym okienku, bo 28 młody moze podpisać z kim chce.
Ludzie, od wielu lat wiemy jak w Wiśle traktowało się wychowanków wieć nie rozumiem zdziwienia. Pomijam że Stolarski to pół meczu dobrego miał a reszta to pompka, no ale to jego życie.

p.s a śmialiście się z billboardów Legii że niby kibiców w Krakowie nie mają, a tu ....a taki psikus.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując