Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66468
Stary 12.01.2014, 11:55
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Ja jestem straszna "konserwa" jeśli chodzi o poglądy i mnie naprawdę mało obchodzi, że to już nie czasy Tottiego czy Maldiniego. Nie jara mnie też słuchanie o przywiązaniu, całowanie herbu itp. Jednak od wychowanka, gówniarza, który na razie wszystko zawdzięcza Wiśle oczekuję szacunku do klubu. Biorąc w ogóle ofertę Legii pod rozwagę On tego szacunku nie okazuje...
Racja.

Wstrzymajcie się jednak z osądami. Na dniach sprawa się rozwiąże, ktoś zabierze oficjalne stanowisko.
Sam Stolarski może lepiej niech juz głosu nie zabiera. No chyba, że jego idolem jest Patryk Małecki.

Śmieszy mnie ten szum wokół chłopaka co "dwa razy" kopnął dobrze piłkę.
Odpowiedz cytując