Mati_ napisał(a):

|
Bereszyński mógł powiedzieć: "Lech mi dał ciulową ofertę" a Stolarski co powie?
|
Założe się, że będzie pieprzył o bardzo trudnej decyzji, wdzięczności dla Wisły, chęci rozwoju bla bla bla... Cokolwiek nie powie, mam to gdzieś. Tak jak i jego. Niech sobie gra w Legiuni, może nawet pokazywać elkę i całować herb. Wcale mnie to nie zdziwi, patrząc na jego postępowanie. Szerokiej drogi chłopaczku.