Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24159
Stary 11.01.2014, 23:33
shaggy napisał(a):Wyświetl post
Jesli juz mamy ryzykowac na pozycji napastnika to zaryzykujmy Kaminskim, w pelni sie z tym zgadzam.
Janczyk to typowy przyklad polskiego kreowania na wielki talent.
Takich Janczykow w postaci Borysiukow czy innych Żyr i Furmanów media, prezesi i menadzerowie kreują nam czesto...
Zdecydowanie zabrakło tu jeszcze Wojtka Kowalczyka, Wolskiego, Kopczyńskiego, Jagiełły, Łukasika, Mikity i wszystkich innych piłkarzy U-21 którzy kiedykolwiek zagrali w Legii Warszawa.

Poprawiasz humor, a chyba nie o to Ci chodzi
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując