shaggy napisał(a):

Jesli juz mamy ryzykowac na pozycji napastnika to zaryzykujmy Kaminskim, w pelni sie z tym zgadzam.
Janczyk to typowy przyklad polskiego kreowania na wielki talent.
Takich Janczykow w postaci Borysiukow czy innych Żyr i Furmanów media, prezesi i menadzerowie kreują nam czesto...
|
Zdecydowanie zabrakło tu jeszcze Wojtka Kowalczyka, Wolskiego, Kopczyńskiego, Jagiełły, Łukasika, Mikity i wszystkich innych piłkarzy U-21 którzy kiedykolwiek zagrali w Legii Warszawa.
Poprawiasz humor, a chyba nie o to Ci chodzi
