Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66448
Stary 11.01.2014, 22:45
carlo napisał(a):Wyświetl post
Będzie ciężko nadrobić tą finansową przepaść, niedługo wyśmiewane tutaj powszechnie mistrzostwo Polski może być naszym marzeniem. Oby nie :/
Czy w ogole będzie możliwe ją nadrobić? Czym my mamy generowac zyski jak tak naprawde niczego nie mamy. Od wejścia Cupiała w Wisłe jest tak, że gramy tym co jest kupione na dany sezon. Ilu bylo prezesów tyle było pomysłów na długofalową politykę klubu która trwała co najwyzej 2 lata bo ktoś "nie potrafi?" czekać. Jak były sute lata hajs rozpierdalaliśmy na lewo i prawo nie potarfiąc go dobrze zalokować np. w baze szkoleniową czy jakaś akademie, teraz jesteśmy na etapie że nawet juniorów nie chcemy mieć, czyli na dobrą sprawę Cupiał chce mieć tylko druzynę seniorów. Boję sie zastanawiać w tym momencie ile warta jest Wisła Kraków. Od kilku lat jesteśmy niczym samolot z dziurawym skrzydłem, spadamy w dół powoli, czasem jakis pilot złapie dobry wiatr, ale ogólnie i tak lecim w dół. Kwestia czy spadniemy na skały i sie rozwalimy czy jakis magiczny pilot zezwoli na miękkie lądowanie.Tyle ze w tym czasie inne samoloty rywali beda daleko przed nami.....
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując