Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24158
Stary 11.01.2014, 19:39
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
To ja już wolę, aby w ataku grał Kamiński.
Jesli juz mamy ryzykowac na pozycji napastnika to zaryzykujmy Kaminskim, w pelni sie z tym zgadzam.
Janczyk to typowy przyklad polskiego kreowania na wielki talent.
Takich Janczykow w postaci Borysiukow czy innych Żyr i Furmanów media, prezesi i menadzerowie kreują nam czesto...
Odpowiedz cytując