PhantomRanger napisał(a):

|
To ja już wolę, aby w ataku grał Kamiński.
|
Jesli juz mamy ryzykowac na pozycji napastnika to zaryzykujmy Kaminskim, w pelni sie z tym zgadzam.
Janczyk to typowy przyklad polskiego kreowania na wielki talent.
Takich Janczykow w postaci Borysiukow czy innych Żyr i Furmanów media, prezesi i menadzerowie kreują nam czesto...