Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24157
Stary 11.01.2014, 19:16
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
(...)
Różnice między Pawłem Brożkiem a Jańczykiem?
Pierwszy przed odejściem strzelił dla Wisły 81 goli w samej tylko ekstraklasie, zdobył dwukrotnie koronę króla strzelców, strzelił 8 bramek w Reprezentacji... Długo by wymieniać - w skrócie, Paweł Brożek z Wisły odchodził jako gwiazda. Jańczyk z Legii odchodził jako NIKT. Jedna z setek przereklamowanych młodych gwiazdek, których co sezon media kreują co najmniej kilka.

Jeden wrócił jako aktywny sportowiec w lepszej kondycji fizycznej niż wyjechał, drugi chlał i tył.

Tak więc nie rób sobie jaj, proszę, robiąc takie porównania, bo obrażasz nimi Pawła, a na to nie zasługuje. Było nie było - to aktualnie najlepszy napastnik ekstraklasy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując