AntyMod napisał(a):

Różnice między Pawłem Brożkiem a Jańczykiem?
Pierwszy przed odejściem strzelił dla Wisły 81 goli w samej tylko ekstraklasie, zdobył dwukrotnie koronę króla strzelców, strzelił 8 bramek w Reprezentacji... Długo by wymieniać - w skrócie,
Paweł Brożek z Wisły odchodził jako gwiazda. Jańczyk z Legii odchodził jako NIKT. Jedna z setek przereklamowanych młodych gwiazdek, których co sezon media kreują co najmniej kilka.
Jeden wrócił jako aktywny sportowiec w lepszej kondycji fizycznej niż wyjechał, drugi chlał i tył.
Tak więc nie rób sobie jaj, proszę, robiąc takie porównania, bo obrażasz nimi Pawła, a na to nie zasługuje. Było nie było - to aktualnie najlepszy napastnik ekstraklasy.