Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66436
Stary 11.01.2014, 18:01
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Trenerami "Bednarza" był Skorża i Probierz z tego co wiem. Nie Kulawik, Moskal czy Smuda..
O ile pamiętam, Bednarz miał g. do powiedzenia w kwestii Skorży. Podobnie jak ze Smudą.
Kulawik i Probierz to pomysły sprytnego Jacka.

Ale ja nie o tym - wymieniając zawodników którzy obciążali budżet nie dając wiele w zamian zapomniałem o Kirmie! Przypadek?
I żeby nie było - to był transfer Skorży.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując