Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66429
Stary 11.01.2014, 12:16
arti napisał(a):Wyświetl post
Wy to macie zdrowie... lepiej wróćmy do teraźniejszości.
A może ktoś specjalnie nakręca tą dyskusję o 2010-2013 dla odwrócenia uwagi od tego co dzisiaj?
Dokładnie jest tak jak mówisz, bo jak dla mnie współwinnym obecnej sytuacji jest dział marketingu [o ile jest u nas coś takiego]. To jest dla mnie niewyobrażalne, aby taki klub jak Wisła miał aż takie problemy ze znalezieniem sponsora, który za miejsce na koszulce płaciłby te 3-4 mln zł rocznie i ewentualnie 2 jak swego czasu Salwator za 1 mln zł.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując