arti napisał(a):

Wy to macie zdrowie... lepiej wróćmy do teraźniejszości.
A może ktoś specjalnie nakręca tą dyskusję o 2010-2013 dla odwrócenia uwagi od tego co dzisiaj?
|
Dokładnie jest tak jak mówisz, bo jak dla mnie współwinnym obecnej sytuacji jest dział marketingu [o ile jest u nas coś takiego]. To jest dla mnie niewyobrażalne, aby taki klub jak Wisła miał aż takie problemy ze znalezieniem sponsora, który za miejsce na koszulce płaciłby te 3-4 mln zł rocznie i ewentualnie 2 jak swego czasu Salwator za 1 mln zł.