Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 11.01.2014, 11:42
ME to dużo trudniejszy turniej niż MŚ, tutaj naprawdę grają najlepsze drużyny.
Co do naszych - w żadnym meczu w grupie nie jesteśmy na straconej pozycji, choć z drugiej strony nie jesteśmy też faworytem. W pierwszym meczu będzie ciężko, potem z Francją i Rosją mecze będą na styku, zadecydują 1-2 bramki.
Gdyby udało się wyjść z grupy i to nie z zerowym dorobkiem to potem można naprawdę powalczyć - może nie o medale ale 5-6 miejsce byłoby sukcesem. Optymistyczne było niedawne zwycięstwo z Węgrami.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując