Cytat:
|
Pewnie że norma. Napisz jeszcze ze nic się nie stało. Od sześciu lat jest taka norma, dla pierd....niętych. A winnych nie ma. No chyba że Kaczyński. Rudy kiedy wygrał ostatnie wybory? Nie czasem w 2011? Gdzie byli dziennikarze żeby go o takie sprawy pytać? A teraz kolejnych kilkaset zakładów padnie tak jak budowlanka dzięki euro. Ciekawy jestem kto jest na tyle jebnięty żeby jeszcze tych tumanów popierać. Wędzenie matołom przeszkadza, może jeszcze mandaty za grilla wprowadzą. Rudy kretyn też nie będzie protestował, a leming powie ze to norma. Jaja pańskie.
|
A pajacom zylki pekaja od politycznej agitacji.
Nie napisalem, ze jest to cos dla mnie normalnego, tylko, ze przewaznie tak sie dzieje, ze dyskusja otwiera sie kiedy mleko jest juz rozlane.