Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
UcheJ
Senior Member
Od: 02.2009
Offline
#
66423
11.01.2014, 10:14
dodaj te euro i sobie oblicz ile wyszli na plus... podpowiem 6 mln euro to mniej niz 30 mln pl. a kontrakty zostaly na przyszle lata.... slepy
Matko boska... tak ciezko sie dodaje i analitycznie mysli?
UcheJ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do UcheJ
Znajdź inne posty napisane przez UcheJ