Janczyk, to pasuje w sam raz do Górnika. Wieczorek daje tam teraz zarobic znajomym pilkarzom i menagerom inwestujac w szrot pierwszego sortu: Kasprzik, Jarka, Jeż. Pan Ryszard dba o swoje finanse

. Nie dziwota, ze nasza liga jest amatorska, skoro dalej sa tacy trenerzy i działacze.