Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24150
Stary 11.01.2014, 02:16
Janczyk, to pasuje w sam raz do Górnika. Wieczorek daje tam teraz zarobic znajomym pilkarzom i menagerom inwestujac w szrot pierwszego sortu: Kasprzik, Jarka, Jeż. Pan Ryszard dba o swoje finanse . Nie dziwota, ze nasza liga jest amatorska, skoro dalej sa tacy trenerzy i działacze.
Odpowiedz cytując