Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24147
Stary 11.01.2014, 01:31
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Natomiast nie ma nic o tatusiu i mamusi. Dziwne trochę. To może sporo wyjaśniać.
A o Twoim tatusiu lub mamusi znajdę coś w necie? Bo jesli nie to może sporo wyjaśniać...




Antymod wygrana nie bez kontrowersji? Pewnie piszesz o meczach z Groclinem, Górnikiem, Zagłębiem czy Ruchem? Tylko nie mów, że tych spotkań nie oglądałeś
Odpowiedz cytując