Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25173
Stary 11.01.2014, 01:12
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Nikt.
Naprawdę nikt.
Żaden z producentów wędlin w Polsce, czy to potentat zaopatrujący wszystkie Biedronki, czy mały producent z wioski pod Krakowem nie zająknął się nigdzie ani słowem na temat projektowanych przepisów unijnych, mimo że z racji prowadzonej działalności o projekcie musiał wiedzieć.
Żaden z nich nie zwrócił się do rządu z prośbą o powstrzymanie wprowadzania przepisów mimo że istniała taka możliwość.
Ja naprawdę nie jestem tuskofanem, ale do jasnej anielki, jak producenci nie dbają o siebie to żaden rząd za nich niczego nie zrobi.
Gdybym był producentem wędlin to chyba normalne, że monitorowałbym sytuację legislacyjną w swojej branży.
A oni dopiero teraz się obudzili?
Nasi producenci mogli, ale nie musieli. Natomiast rząd miał obowiązek chronić interesy polskich przedsiębiorców, do tego między innymi został wybrany.