Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24144
Stary 10.01.2014, 22:55
Skonczcie juz temat celebrytow z wa-wy - co bedzie to bedzie- narazie Lesny to medialna krowa ktora duzo ryczy a malo mleka daje - narazie oprocz wygrania - nie bez kontrowersji- slabej polskiej ligi nie osiagnal nic - a tylko sie osmieszyl w Europie - wiec zbastujcie troche z zachwytami i obawami - bo pompowanie balonika juz sie przejadlo - a z innej beczki : - podobno Janczyk wraca do Extraklasy i che byc blisko domu - czy on jest z Nowego Sacza lub okolic bo jesli tak to cos mi tu zydostwem smierdzi ....a taka para Janczyka z Brozkiem ? nie byloby najgorzej, oczywiscie biorac pod uwage ze jest choc w polowie takiej formy ktora przezntowal przed odejsciem z Polski, na nasza (podobno)Extraklase powinien byc wzmocnieniem dla kazdego
Odpowiedz cytując